Lursoft un doku.lv online seminārs “Patiesais labuma guvējs, tā noskaidrošana, izpēte, riski”

Online seminārs “Patiesais labuma guvējs, tā noskaidrošana, izpēte, riski” –  2022.gada 28.aprīlī no plkst. 10:00 līdz 13:00 on-line video platformā MS Teams.

 

Lursoft un doku.lv rīkotajā seminārā “Patiesais labuma guvējs, tā noskaidrošana, izpēte, riski” uzzināsiet, kam pievērst uzmanību un kādi ir riski, kas saistīti ar klienta vai sadarbības partnera patiesajiem labuma guvējiem, kas jāizvērtē uzņēmējiem, iepirkumu speciālistiem un NILTTPFN likuma subjektiem – ārpakalpojuma grāmatvežiem, juristiem, auto tirgotājiem u.c. 

SEMINĀRĀ UZZINĀSIET:

Runāsim par to, kas ir patiesā labuma guvējs, kā to noskaidrot un kur meklēt nepieciešamo informāciju.  Tiks skatīti piemēri, kā var tikt īstenota kontrole pār juridisko personu, kā arī dažādas patieso labumu guvēju  kontroles ķēdes.

SEMINĀRU VADA:

  • Gints Metāls, Mg. iur, doku.lv AML projektu vadītājs, International Compliance Association (ICA) sertificēts AML speciālist
  • Jānis Rozenbergs, “Lursoft IT” SIA Korporatīvo klientu konsultants

DALĪBAS MAKSA:

  • Klientiem, kuriem ir noslēgts sadarbības līgums ar SIA “Lursoft IT”, kas paredz semināru apmeklējumu, dalība seminārā bez maksas.
  • SIA “Lursoft IT” klientiem, kuriem līgumā nav iekļauti bezmaksas semināri, dalības maksa 20,00 EUR + PVN.
  • Personām, kurām nav noslēgts sadarbības līgums ar SIA “Lursoft IT”, dalības maksa 30,00 EUR + PVN.

Piesakies semināram ”Patiesais labuma guvējs, tā noskaidrošana, izpēte, riski” tiešsaistē!