Online seminārs “Aktuālie jautājumi saistībā ar sankciju pārbaudi”

Lursoft un doku.lv online seminārs “Aktuālie jautājumi saistībā ar sankciju pārbaudi” –  12. oktobrī no plkst. 10:00 līdz 14:00 on-line video platformā MS Teams.

Pieteikties semināram

“Nacionālo un starptautisko sankciju likuma” ievērošana ir saistoša ikvienam. Lai gan par to tiek runāts arvien plašāk, daudzi uzņēmumi un individuālie pakalpojumu sniedzēji nemaz nezina, ka šīs prasības attiecināmas arī uz viņiem. Ņemot vērā karu Ukrainā, šis jautājums ieguvis jaunu aktualitāti, jo ik dienu izskan paziņojumi par jaunu sankciju piemērošanu pret Krievijas augstākajām amatpersonām, eliti un uzņēmumiem. Tas, savukārt,  klientu izpētes procesam prasa veltīt daudz vairāk laika, jo rūpīgi jāizvērtē ne tikai klienti, bet arī ar tiem saistītās personas –  patiesos labuma guvējus, dalībniekus un amatpersonas. 

Tāpēc aicinām uz semināru, kurā uzzināsiet būtiskāko par šī likuma prasībām un to izpildi.

 

SEMINĀRĀ UZZINĀSIET

  • Kas ir sankcijas un kādi ir to veidi.
  • Kā uzņēmumā vai iestādē nodrošināt sankciju pārkāpšanas risku novēršanu gan darbā ar klientiem, gan iepirkumu un publiskās privātās partnerības jomās.
  • Kādus resursus izmantot, lai ērti un ātri veiktu nepieciešamās pārbaudes, kā arī īstenotu sankciju risku uzraudzību, izmantojot automatizētus risinājumus.

SEMINĀRU VADA:

  • Gints Metāls, Mg. iur, doku.lv AML projektu vadītājs, International Compliance Association (ICA) sertificēts AML speciālists
  • Jānis Rozenbergs, “Lursoft IT” SIA Korporatīvo klientu konsultants

 

DALĪBAS MAKSA:

  • Klientiem, kuriem ir noslēgts sadarbības līgums ar SIA “Lursoft IT”, kas paredz semināru apmeklējumu, dalība seminārā bez maksas.
  • Uzņēmumiem, kuriem nav noslēgts sadarbības līgums, kas paredz bezmaksas semināru apmeklējumu, dalības maksa 20,00 EUR + PVN.
  • Personām, kurām nav noslēgts sadarbības līgums ar Lursoft, dalības maksa 30,00 EUR + PVN.

Piesakies semināram “Sankciju pārbaude – obligāts pienākums. Kā to izpildīt?” tiešsaistē!

Pieteikties semināram